İletişim

Kombi Servisiyiz Platformu olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Kombi tamiri ve teknik servis hizmeti almak istiyorsanız veya platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizimle İletişime Nasıl Geçebilirsiniz?


Eğer herhangi bir sorunuz varsa veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: Size en yakın kombi servisi hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için bize telefonla ulaşabilirsiniz. 0216 499 08 88

E-posta: Her türlü soru, görüş veya öneriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz. destek@kombiservisiyiz.org

İletişim Formu: Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak bize mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sosyal Medya: Bizimle sosyal medya platformlarında da iletişime geçebilirsiniz. @kombiservisiyiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Ekip olarak, kombi servisleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla buradayız. Sorularınızı yanıtlamak, randevularınızı düzenlemek veya size en uygun servis sağlayıcısını seçmenize yardımcı olmak için hazırız.

Siz de bize ulaşarak kombinizle ilgili her türlü ihtiyacınızı bize iletebilirsiniz. Biz, sıcak ve konforlu bir yaşam alanı sağlamanız için buradayız!

İletişim Formu


Lütfen daha sonra tekrar deneyin!